Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetimiz

1- Sosyal Medya Sayfalarının Oluşturulması

Şirketiniz için Kurumsal Sosyal Medya Hesaplarınızı baştan açıyoruz. Eğer mevcut hesaplarınız varsa,  yüksek rakamlarda mevcut takipçileriniz varsa ve doğru bir şekilde açılmışlar ise, revize edip her şeyini baştan düzenliyoruz.

2- Sosyal Medya Hesapları Kapak ve Profil Tasarımları

Kurumsal ve etkileyici, bir bakışta firmanızın kurumsallığını anlatacak  Kapak ve Profil tasarımlarını yağıyoruz. Sosyal Medya  Hesapları şirketlerin en ön vitrinidir. Bu tasarımlar ilk bakışta ziyaretçilerin sayfanın geri kalanına bakıp bakmayacaklarının kararlarını verdirir.

3 – PC, Telefon ve Tablete Göre Post ( içerik) Hazırlanması / Tasarımları

Zamanlı ve Planlı yayınlayacak olduğumuz postları ( içerikleri )  sizi en iyi anlatan görsel tasarımları yapıyoruz.  Pc için farklı  Cep telefonu  ve Tablet için ayrı  tasarımlar yapıyoruz. Instagram ve Facebook reklam ve Post  boyutları farklıdır. Aynı tasarım kullanılamaz, bizde sizin için aynı içeriği 2 tane tasarım yaparak paylaşıyoruz.

4- Haftalık Paylaşılacak Postların Tasarımı / Hazırlanması / Onayı

Sosyal Medya Hesaplarınızda yapılacak olan Paylaşımların, Reklamların Zaman Çizelgesini hazırlıyoruz. Hafta başı pazartesi günü o haftaya ait tüm paylaşımlar hazır oluyor ve hangi gün hangi postlar paylaşılacak, hangi gün reklam yapılacak önceden belirleniyor ve sizin onayınızla zaman çizelgesine göre paylaşım ve reklamlar yayınlıyoruz.

5- Mesajların ve Yorumların Takibi

Sosyal Medya Hesaplarınıza gelen mesajları, müşteri yorumları, kötü içerikli yorumlar anlık takip ediliyor ve cevaplandırılıyor. Teknik cevap gereken sorular size gönderiliyor.

6- Facebook + Instagram Reklam Planlaması ve Reklam Bütçesi

Facebook ve Instagram hesaplarınız için reklam planı ve bu plana göre bütçe hesaplanıyor. Bu  bütçeler içerisinde Reklamlarınızı yayınlıyoruz  ve size düzenli rapor gönderiyoruz

7- Google Adwords Reklam Planlaması ve Reklam Bütçesi

Google aramalarında önde çıkmak için reklam planı ve bu plana göre bütçe hesaplanıyor. Bu  bütçeler içerisinde Reklamlarınızı yayınlıyoruz  ve size düzenli rapor gönderiyoruz

8- Haftalık Paylaşım ve Reklam Raporları

Haftalık olarak yapılan paylaşımlar ve sonuçları  size raporlanıyor. Daha iyi sonuçlar için yeni fikirler üretiliyor.

Neler Yaptık ? - Nasıl Yapıyoruz ?

Ege Jeneratörü nereye taşıdık?

Ege jeneratör firmasına Kurumsal Kimlik nasıl kazandırdık, rakiplerinin önüne nasıl taşıdık, adım adım hangi çalışmaları yaptık? İnceleyiniz >>

Vıdı Vıdı Giyim için neler yaptık?

Küçük bir işletmenin Vıdı Vıdı Giyim olma süreci, hangi çalışmalar yapıldı. imaj ve satışlar ne derece arttı, süprizlere açık olun.

vıdı vıdı giyim izmir referans

Beyaz Dantel Çalışmamız

Beyaz Dantel Event gibi başarılı bir firmayı hakettiği gibi yansıtan ve dahada yükseklere taşıyacak işler yaptık, süprizlere hazırmısınız…

beyaz dantel organizasyon izmir referans

Dekolife Sosyal Medya Danışmanlığımız

Verdiğimiz tüm hizmetler analizlere ve verilere göredir, hiç bir başarı  tesadüf değildir.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sizi, Firmanızı veya Ürünlerinizi başta Google olmak üzere doğru sosyal mecralarda ,ön sıralarda gösterimini sağlayıp, müşterilerinizle buluşturan, sizi ülke veya dünya çapında bilinir ve güvenilir bir seviyeye taşımak için verilen hizmete Sosyal Medya Danışmanlığı denir.

Sosyal Medya için ön hazırlık neden önemlidir?

Sosyal Medyada insanlara ulaşmadan önce  hazırlık yapılmalıdır. Çünkü ilk firma itibarınız çok önemlidir. Sizin profesyonel olup olmadığınız ilk görünüşte ortaya çıkar. Yapılması gereken  hazırlıklar ;

  • İyi Tasarlanmış Profesyonel Web Sitesi
  • Logo + Kartvizit + Katalog Tasarımları
  • Firmanızı ve Ürünlerinizi net anlatan fotoğraflar ve videolar
  • Etkili Reklam Tasarımı

Sosyal Medya ile Satışlarınız nasıl artar?

Ön hazırlıklar tamamlandıktan sonra, doğru sosyal medya tespit edilip, potansiyel müşterilere ulaşmak için reklam bütçesi hazırlanır, Facebook, Youtube, Google, Instagram, Linkedin … reklamları hazırlanır, haftanın belirli gün ve saatlerinde reklam yayınlanır. Reklamlar gün içerisinde birçok defa kontrol edilir ve etkileşime göre yönlendirilir. Belirli saatler arasında fazla reklam verilirken, belli saatlerde reklamlar durdurulabilir.

Sosyal Medya Hesaplarınızda ön çalışma yapıldıktan sonra, her ay düzenli olarak potansiyel müşterilerinize ulaşmak için reklam çıkılır, Başta  Facebook, Youtube, Google Adwords reklamları  ile her ay gözle görünür bir şekilde bilirnirliğiniz ve müşterileriniz artar, Fakat yurtiçi ve yurtdışı potansiyel hedeflerinizden daimi sonuç alabilmek için minumum 4 ay düzenli reklam çıkılması ve bilirnik kaznılması gereklidir.

Sosyal Medya Danışmanlığı İzmir Sizde daha bilinir olmak ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız. Bizimle iletişime geçiniz…